Powiedzmy sobie szczerze: zakładki dostępne w księgarniach są okropne. No brzydkie po prostu. A my, czytelnicy, chcemy ładne! Dlatego zaprojektowałam zakładki do książek do druku. Do wyboru cztery wzory.

zakładki do książek do druku

Dziś w Lublinie spadł śnieg… a teraz się rozpuszcza… Ech. Jakoś trzeba sobie radzić z rosnącym zimnem i ciemnością. Najlepszym sposobem są książki. Nie ma lepszego czasu na czytanie niż listopad. Wiele książek się u mnie przewija, głównie naukowe ze względu na doktoraty. Jest jednak jedna stała pozycja – co roku sięgam w tym czasie po Dolinę Muminków w listopadzie Tove Jansson. To mój coroczny rytuał. Do tego wiśniowa herbata, kocyk i deszcz za oknem. I jestem szczęśliwa.

Ostatnio przytaskałam z biblioteki kolejne książki i zabrakło mi zakładek. Zaczęłam przeglądać różne sklepy i księgarnie internetowe w nadziei, że znajdę coś estetycznego. A gdzie tam! Wszystko jakieś takie… no brzydkie po prostu. Dlatego przygotowałam własne zakładki do książek do druku. Z wzorem marmuru! Uwielbiam go! Hashtag #marble na Intagramie totalnie skradł moje serducho. Moje zakładki już śmigają w użytku, mam nadzieję, że przydadzą się również i Tobie! Aha, najlepiej drukować na papierze o większej gramaturze – zakładki są wtedy sztywniejsze.

Pobieranie

 

 Zakładki są darmowe

 Aby pobrać zakładki, kliknij na prostokąt z nazwą poniżej

 Najlepiej drukować na grubszym papierze lub brystolu

 Po wydrukowaniu trzeba je wyciąć

 Napisz w komentarzu, który wzór podoba Ci się najbardziej

zakładki do książek do druku

Listopadowy niezbędnik czytelniczy

zakładki do druku

Emaliowany kubek z Buką idealny na sezon jesienno-zimowy, Muurla 39 zł  | Listopadowa lektura obowiązkowa dla dzieci i dorosłych, czyli Dolina muminków w listopadzie Tove Jansson, Nasza Księgarnia ok. 18 zł | Ciepły i miły w dotyku kocyk z flaneli, Jysk 35 zł | wosk zapachowy, który „robi atmosferę” – Autumn Night, Yankee Candle ok. 8 zł | Minimalistyczny kominek do wosku, Yankee Candle ok. 30 zł

zakładki do książek do druku

Pobrałaś zakładki do książek do druku? Miłego czytania!

Polub, bo warto :)