Wpisy z serii „New in” będą przedstawiać tylko niektóre moje zakupy, ponieważ ich celem jest pokazanie mniej znanych, ale wartych uwagi marek. Nakedvice z pewnością taka jest.

torebka nakedvice

Nakedvice to australijska marka premium specjalizująca się w wyrobach skórzanych. Ich torebki cechuje oryginalny design i świetne wykonanie.  Nie mogłam się oprzeć. Wybrałam model „The Eclipse” o interesującej geometrycznej formie, z klapą z włosia kucyka. Różnorodne faktury na torebce – gładka skóra i błyszczące włosie ciekawie kontrastują, wprowadzają urozmaicenie i pięknie się prezentują. Torebka ma w zestawie srebrny łańcuszek i skórzany pasek do wyboru. Dzięki temu można ją nosić na trzy sposoby – ze skórzanym paskiem do codziennych stylizacji, bardziej elegancko z łańcuszkiem lub jako kopertówkę (po odpięciu). Klapkę można wkładać pod gładki front (jak na zdjęciu u góry) lub zostawić na wierzchu (jak na fotografiach poniżej) – w obu przypadkach pozostanie zamknięta dzięki naprawdę silnemu magnesowi. Jedna torebka, a tyle możliwości. Do tego jest super pojemna!

Miałam szczęście, że zdążyłam, bo model ten został błyskawicznie wyprzedany. Trzeba pamiętać, że zamawiając z Australii, do ceny torebki (około 200-300 dolarów australijskich) należy doliczyć koszty przesyłki (od 25 do 40 dolarów) oraz cła (w przybliżeniu 150 złotych – im wyższa cena torebki, tym wyższe cło). Ceny produktów Nakedvice wahają się więc od 400 złotych za najmniejsze rzeczy (portfele) do 1500 za większe (większe torby i kurtki skórzane). Choć nie jest to mało, myślę, że warto zainwestować (szczególnie jeśli – jak ja – skorzystasz z rabatu), ponieważ ich artykuły są porządnie wykonane z wysokiej jakości skór, posłużą zatem latami. Dodatkowym plusem jest to, że rzeczy tej marki nie ma co druga dziewczyna na ulicy. Jeśli podoba Ci się wyprzedany model „The Eclipse”, zerknij na podobny, nowo wypuszczony „The Taya”. Mnie kusi jeszcze „The Prism” w kolorze głębokiego granatu oraz minimalistyczny shopper „The Romee” w błyszczącej czerni…

torebka nakedvice

torebka-nakedvice-fronttorebka nakedvice

torebka nakedvice

 

Skusisz się na torebkę Nakedvice?

bye the daltonist

Zapisz

Polub, bo warto :)