Zastanawiasz się, w co zapakować drobne upominki, jak kolczyki czy cukierki? Torebki prezentowe są za duże? Rozwiązaniem jest pudełko na prezent DIY! Będzie unikatowe i doda podarunkowi osobistego charakteru.

pudełko na prezent diy

Za dwa dni Mikołaj, więc przybywam z szablonami na pudełka DIY! Nie wiem, jak Ty, ale ja zawsze mam problem, w co włożyć prezenty o małych rozmiarach, typu na przykład kolczyki. W tym roku ponownie miałam ten dylemat i stwierdziłam, że sama zrobię pudełeczka. Dodatkowym plusem takiego rozwiązania jest to, że takie pudełko na prezent DIY zwiększa wartość podarunku, bo ktoś włożył w to czas i wysiłek. Ja przynajmniej zawsze doceniam, jak ktoś wykona coś własnoręcznie, a nie kupi gotowe w sklepie.

Ale wracając do tematu. Przygotowałam do wyboru dwa wzory – szary marmur i różowy marmur. Do wykonania pudełka potrzebna jest kartka brystolu lub papieru o większej gramaturze w formacie A4, drukarka i nożyczki. Wystarczy wydrukować, wyciąć, złożyć. Zajmuje to 2 minuty. Można jeszcze dołożyć wstążeczkę i gotowe! Uniwersalny wzór powoduje, że to pudełko na prezent DIY sprawdzi się świetnie zarówno na Święta, jak i na czyjeś urodziny. Jeśli, jak ja, lubisz marmur, to koniecznie zerknij na marmurkowe zakładki do książek.

Jeśli marmur Ci nie odpowiada możesz użyć szablonu na pudełko DIY do odrysowania kształtu na papierze ozdobnym o innym wzorze czy fakturze. Ciekawostka: gdy ustawisz, by drukowały się dwa szablony na jednej kartce A4, to po wycięciu wyjdą maleńkie pudełeczka, do których możesz włożyć po cukierku i powiesić jako jadalną”ozdobę na choince. Możesz też „pochować” pudełeczka z cukierkami po domu. Gwarantuję, że dzieciaki w rodzinie będą zachwycone!

Pobieranie

 

Plik zapisany jest w formacie JPG

Grafika przygotowana jest do druku w formacie A4

 Aby przejść do pliku, kliknij w prostokąt z nazwą

Po wydrukowaniu wytnij, złóż i gotowe!

 Koniecznie zobacz inne rzeczy do druku

pudełko na prezent diy

pudełko na prezent diy

 

Pudełko szary marmur

 

pudełko na prezent diy

 

Pudełko różowy marmur

 

Zobacz też:

Wolisz papier, torebkę czy pudełko na prezent DIY?

Polub, bo warto :)