Przed nami kolejny nowy rok. Tym razem czas mijał mi trochę wolniej, choć wciąż szybciej niż bym chciała. Podejrzewam, że jednym z powodów lekkiego spowolnienia zegara było planowanie i dobra organizacja. Nieocenione były w tym miesięczne kalendarze. Dlatego planer na styczeń 2019 stworzyłam w aż ośmiu wzorach do wyboru. Do dostępnych w listopadzie i grudniu wzorów marmurowych i tabelkowych dodałam cztery zupełnie nowe.

planer na styczeń 2019

Każdy motyw dostępny jest w opcji poziomej i pionowej. W zależności od preferencji można wybrać jedną wersję lub – tak jak ja – wypełnić obie i jedną trzymać na biurku, a drugą powiesić na przykład na lodówce, by inni domownicy mieli wgląd w nasze plany.

 

Też fajne:

Zakładki kalendarzowe na pierwszą połowę 2019 roku

planer na styczeń 2019

Marmurek i tabelki trochę mi się znudziły, zatem nie było innego wyjścia, jak stworzyć nowe wzory. Przypomniało mi się, że lata temu miałam taki fajny planer, który nie miał białych pól kalendarza, tylko w kolorze. A jaki kolor jest w zimie (i nie tylko) najlepszy, jak nie srebrny? Chciałam coś minimalistycznego, a monochromatyczna barwa idealnie się w ten pomysł wpasowała. I tak oto powstał planer minimalny, mój nowy ulubieniec.

planer na styczeń 2019

Odkąd ogłoszono, że Kolorem Roku 2019 jest Living Coral, wiedziałam, że użyję go w którymś z moich projektów. „Żywy koral” to jednak trudna barwa, bo jest bardzo intensywna. Stwierdziłam więc, że świetnie sprawdzi się w roli akcentu kolorystycznego do czarno-białej bazy. I tak powstały dwa koralowe planery. Aby odróżnić je od pozostałych kalendarzy, w obu dodałam miejsce na motto miesiąca.

planer na styczeń 2019

Pobieranie

 

By otrzymać planery, trzeba wpisać swoje imię oraz email do formularza powyżej

Następnie dostaniesz maila , w którym trzeba kliknąć w guzik potwierdzający

Potwierdzenie da Ci dostęp do plików z planerami

Pliki przygotowane są do druku w formacie A4

Daj znać w komentarzu, który planer na styczeń 2019 najbardziej przypadł Ci do gustu

Mam nadzieję, że planery się podobają!

 

Ściskam,

 

Polub, bo warto :)