Pierwszy października i początek roku akademickiego za pasem. Trzeba się zorganizować! Zatęskniłam za moim ukochanym wzorem marmuru i stwierdziłam, że zrobię z nim plan zajęć do druku. Taki, który przyda się zarówno studentom, jak i nam prowadzącym. Jest więc prosto, ale i odrobinę kobieco. Bazą grafik jest wspomniany wzór marmuru – zarówno szaro-biały, jak i z dodatkiem pastelowego różu dla osób preferujących odrobinę koloru. Do tego dobrałam pisankową czcionkę, która dodaje nieco glamour. Wersja dla studentów stacjonarnych obejmuje pięć dni tygodnia i zorientowana jest horyzontalnie. Wersja dla studentów zaocznych obejmuje piątek, sobotę oraz niedzielę i zorientowana jest wertykalnie.

 

Zerknij też:

Planer tygodniowy do wydrukowania w 8 wzorach

plan zajęć do druku

plan zajęć do druku

Pobierz plan zajęć do druku:

Plan – studia dzienne

Plan – studia zaoczne

Pobieranie

 

Plan zajęć do druku jest do pobrania za darmo. Bombowo, co?

Grafiki służą do prywatnego użytku. Nie wolno ich sprzedawać.

Aby pobrać plik, należy kliknąć na guzik z linkiem powyżej

Do drukowania wystarczy zwykła, domowa drukarka

Daj znać w komentarzu, gdzie studiujesz lub pracujesz

Marmurowe dodatki

Ok, plan zajęć wydrukowany. To teraz trzeba dobrać pasujące dodatki! :) Można wzór marmuru ograniczyć tylko do akcesoriów papierniczych i dobrać pasujący do planu notes. Można też zaszaleć – jak ja – i postawić na total marble look w swoim wnętrzu. Marmurowy świecznik i poduchy dodadzą pazura każdemu pomieszczeniu, nawet w akademiku! Do tego kubki w ten sam wzór i ozdobna taśma, którą można przykleić plan zajęć lub cokolwiek innego na lodówkę :)

marmurowe dodatki; marmur1. Świecznik ze wzorem marmuru 2. Marmurowy kubek z ceramiki 3. Notes A5 4. Taśma papierowa 5. Ozdobna poszewka na poduszkę

 

Zobacz też:

Zakładki do książek z wzorem marmuru

Pssst… jestem na Instagramie – followuj, by być na bieżąco! Jestem tam częściej niż na blogu – właściwie codziennie :) Nie tylko wrzucam zdjęcia ze swojej codzienności, ale też robię Insta Story ;)

Buziaki,

Polub, bo warto :)