Dziś poniedziałek, do tego dla większości z nas wolny. Czy może być lepszy czas na zorganizowanie nadchodzących tygodni? Koniec roku zawsze jest intensywny. Najpierw Andrzejki, potem Mikołajki, adwent, Boże Narodzenie i Sylwester. Żeby nie pogubić kapci, staram się jak najdokładniej rozpisywać swój tydzień. Do tej pory korzystałam z tych planerów, ale zachciało mi się więcej koloru i to nie byle jakiego, bo w wersji pastelowej. Raz na jakiś czas zaliczam fascynację delikatnym różem. By zróżnicować tygodnie, dobrałam jeszcze liliowy, miętowy, słomkowy i popielaty. I tak powstał plan tygodnia do wydruku w pięciu pastelowych kolorach.

plan tygodnia do wydruku

Postawiłam na totalną prostotę, by pierwsze skrzypce grały pastele. Nie ma więc zbędnych ozdobników, jedynie subtelna ramka. Oprócz dni tygodnia wygospodarowałam trochę miejsca na notatki. Pomyślałam też, że praktycznie będzie zrobić wersję poziomą i pionową. Poziomą trzymam na biurku lub przyczepiam na drzwi lodówki, natomiast pionową wkładam do skoroszytu, który noszę ze sobą na uczelnię. W ten sposób zawsze mam plan tygodnia pod ręką i gdy zachodzi potrzeba mogę do niego zajrzeć.

plan tygodnia do wydruku

Pobieranie

 

Plan tygodnia do wydruku stworzony jest do domowego użytku

Ma wymiary A4, czyli zwykłej kartki papieru

Pliki są do pobrania jest w formacie PDF

Do wydrukowania wystarczy domowa drukarka

Daj znać, który kolor najbardziej Ci się podoba

Pastelowe gadżety do organizacji

Absolutnie niezbędnym gadżetem w organizacji jest zegar. Musi być w widocznym miejscu, wyeksponowany. Czy to na ścianie, na przeciw której siedzimy, czy na biurku. Wtedy łatwiej kontrolować czas wykonywanych zadań. Drugą niedocenianą rzeczą są karteczki samoprzylepne. Zapisanie na nich ważnych informacji pozwala mieć je na oku. Gdy muszę posegregować papiery, zawsze wybieram teczki półtransparentne. Dzięki temu widzę, co jest w danej teczce i oszczędzam cenną chwilę. Niezastąpiony okazuje się też klasyczny notes – zapisane pomysły nie giną w chaosie codzienności.

Transparentna teczka na gumkę | Zegar ścienny inspirowany origami | Blok karteczek samoprzylepnych w czterech kolorach | Długopis żelowy | Budzik o geometrycznej bryle | Notatnik w linie i kratkę

Mam nadzieję, że plan tygodnia do wydruku Ci się przyda!

 

Ściskam!

Polub, bo warto :)