Listopad to miesiąc, podczas którego większość z nas zalicza spadek formy. Za oknem szaro, zimno i ciemno – trudno się dziwić, że się człowiekowi nie chce. Nie można jednak tak tego zostawić, potrzebny jest motywacyjny kop. Po pierwsze, motywacja nie bierze się sama z siebie, trzeba chcieć. Aby zaczęło nam się chcieć, dobrze jest popracować nad nastawieniem. Po drugie, pozytywne myślenie nie wszystkim przychodzi łatwo. Dlatego warto „zbombardować” się pozytywnym przekazem, są nim na przykład plakaty motywacyjne. To naprawdę działa! Sprawdziłam na sobie

Wymyśliłam plakaty motywacyjne aż w ośmiu wzorach i postanowiłam się podzielić. Ostatnio – ku swojemu zdziwieniu – polubiłam różowy, więc jest go sporo w grafikach. Pierwsze dwa wzory mają hasło „Girl boss”, czyli „dziewczyny budującej swoje imperium”. Inspiracją jest oczywiście książka Sophii Amoruso #GIRLBOSS. Dwa kolejne to komplementy, które każda z nas powinna codziennie słyszeć. Następne dwa przypominają, że liczy się tylko teraz. Ostatnie wzory to moje ulubione – siódmy odwołuje się do angielskiego powiedzenia „think outside the box”, a ósmy to mój ulubiony cytat Walta Disneya.

Pliki przygotowane są w wysokiej rozdzielczości do druku w formacie A4. Jeżeli podobają Ci się plakaty, to będzie mi bardzo miło, jeśli polubisz moją stronę na facebooku. Wrzucam tam zdjęcia oraz informacje o nowych wpisach i innych grafikach do pobrania. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej motywacji, zobacz też motywacyjne tapety na pulpit. Jeszcze inne rzeczy do pobrania znajdziesz w dziale Do druku. Przejrzyj, a nóż widelec coś Ci się spodoba?

plakaty motywacyjne

Pobieranie

 

Plakaty są całkowicie darmowe. Super, nie?

Są przygotowane do drukowania w formacie A4

Aby pobrać plakat, kliknij na prostokąt z nazwą

Jeśli nie wkładasz go do ramki, drukuj na grubszym papierze

Mam nadzieję, że plakaty pomogą Ci z motywacją

plakaty motywacyjne

Girl Boss Srebro
 
Girl Boss Róż

plakaty motywacyjne
Jesteś super!
 
Dzień Dobry Piękna!

plakaty motywacyjne

Teraz srebro
 
Teraz minimalistyczne

plakaty motywacyjne
Myśl Niestandardowo

Potrafisz To Osiągnąć

 

Zobacz też:

5 filmów motywacyjnych, które dają mega kopa do działania

Plakaty typograficzne z motywacyjnym przesłaniem

 

Jak być #GIRLBOSS?

Plakaty motywacyjne  do druku to dopiero wstęp do stania się girlboss. Wyróżniłabym kilka kroków, które trzeba podjąć na drodze do bycia spełnioną kobietą. Oto one:

inwestuj w samorozwój – daję gwarancję, że zarówno czas, jak pieniądze i energia włożone w siebie, zwrócą się z nawiązką w bliższej lub dalszej przyszłości. Co więcej, uzyskane doświadczenia oraz uzyskana satysfakcja są bezcenne.

zamieniaj plany w działania – nie wystarczy wyłącznie snuć wizje, czy planować w nieskończoność. Trzeba przede wszystkim działać, ponieważ nawet pozornie małe czynności zbliżają nas choć trochę do celu. Poza tym bycie aktywnym zdrowo nas nakręca.

podejmuj ryzyko – nie każde i nie zawsze, ale czasem warto przemyśleć działania lub projekty, które wydają się być mało pewne. Wyjście ze swojej strefy komfortu z pewnością jest trudne, ale może okazać się bardzo wartościowe.

znaj swoją wartość – nie pozwól nikomu,  by podważał twoją wiarę w siebie. Nikt nie ma prawa umniejszać Twojej wartości, nawet wewnętrzny krytyk. Nie odbieraj krytyki personalnie, za to wyciągaj z niej wnioski na przyszłość.

Jak Ci się podobają plakaty motywacyjne?

Polub, bo warto :)