Pędzle Beauty Crew… Miałam nie kupować już więcej pędzli. Mam ich wystarczająco dużo. Ale… ALE! Przecież nie mogłam przejść obojętnie obok błyszczących skuwek i trzonków za jedyne… 6,90 zł! Czy pędzle w tak niskiej cenie nadają się do czegokolwiek? Odpowiedź może zaskoczyć.

 

Kiedyś kupiłam w Rossmannie pędzel do makijażu (a raczej pędzelek) za kilka złotych i nie nadawał się do niczego. Później zaczęła się moja przygoda z „profesjonalnymi” markami i pokochałam pędzle. Zaczęło się od Hakuro i Sephory, potem były Real Techniques i Zoeva, Maestro i Kozłowski, Inglot i GlamBrush, następnie Bdellium Tools i Sigma. Z każdej z tych marek mam swoje ulubione modele, niektóre – jeśli naprawdę przypadły mi do gustu – w dwóch egzemplarzach. Jeśli miałabym wybrać trzy ulubione marki, byłyby to Hakuro, Maestro i Sigma. O Beauty Crew dowiedziałam się z filmiku Nudziary. Nie mogłam się oprzeć. Zakupiłam siedem produktów Beauty Crew – sześć pędzli i jedną spiralkę. Wybrałam głównie pędzle do oczu, ponieważ takich pędzli mam mniej niż tych do twarzy (co nie oznacza mało…). Ceny pędzli małych były najbardziej zachęcające, te do twarzy dorównują cenowo Hakuro, nie są zatem już tak konkurencyjne. Jakość produktów określiłabym jako zróżnicowaną – trzy świetne, jeden dobry, dwa średnie i jeden koszmarek.

 

pedzle-beauty-crew

 

BCP-80 i BCP-81


 

BCP-80 i BCP-81 to precyzyjne pędzle do twarzy, wykonane z miękkiego włosia syntetycznego. Oba warte swojej ceny – 12,90 zł. BCP-80 to mały płaski flat top, jakby miniaturowa wersja Hakuro H50. Podobny pędzel ma w swojej ofercie Sigma (P80). Świetnie sprawdza się do korektora na niedoskonałości, niekoniecznie pod oczy. Sprawdza się także do rozświetlacza oraz do kremowych cieni do powiek i baz pod cienie. BCP-81 do złudzenia przypomina pędzel Zoeva 142 z zaokrągloną główką. Jego włosie jest minimalnie dłuższe i mniej zbite. Różnice są małe, ale to one właśnie sprawiają, że pędzel Beauty Crew jest o niebo lepszy niż Zoeva kosztująca prawie 3 razy tyle. Razem z Instant Concealer od Clarins tworzą duet idealny. BCP-81 jest też świetny do konturowania nosa, kremowych cieni i baz, a nawet nadaje się do rozcierania. Absolutny hit za grosze. Zamierzam kupić drugi egzemplarz.

 

Zobacz też:

Genialne pędzle do podkładu Sigma 3DHD

 

BCE-20 i BCE-10


Kupisz pędzle Beauty Crew?

bye the daltonist

Polub, bo warto :)