Dzisiaj motywacyjne tapety do pobrania! Nie wiem jak Ty, ale ja mam już dosyć tej ciągnącej się w nieskończoność zimy… W ostatnim czasie odnotowałam spadek formy i motywacji, ale postanowiłam z tym walczyć. Dużo czasu spędzam pracując przy komputerze, więc poprawiająca nastawienie tapeta była oczywistym pomysłem. Postanowiłam uruchomić kreatywność. Lubię czerń i biel, preferuję minimalizm, a ostatnio fascynuje mnie typografia. I tak powstała pierwsza „uśmiechająca się” tapeta. Potem pomyślałam, że każda z nas powinna być szefową samej siebie i bum… druga tapeta była gotowa. Po dwóch tapetach wpadła mi do głowy myśl „kurcze, mam moc!” i trzecia tapeta sama się zrobiła. Skoro mam ich tyle, to się dzielę. A co!

motywacyjne tapety do pobrania

Pobieranie

Tapety są do pobrania za darmo

Pliki przygotowane są w wysokiej jakości

Jeśli chcesz możesz wydrukować je jako plakaty

Aby pobrać plik, kliknij na guzik z jego nazwą

Zerknij na inne rzeczy do druku

Motywacyjne tapety do pobrania:

motywacyjne tapety do pobrania
motywacyjne tapety do pobrania
Jak jeszcze wzmocnić motywację?

 Wydrukuj motywacyjne plakaty. Powieś na lodówce, na ścianie w salonie i postaw na nocnej szafce. Po prostu zbombarduj wewnętrznego lenia! Gdy każdy zakamarek domu będzie przypominał, by działać, leń po prostu zniknie i pozwoli Ci na podjęcie działania.

Obejrzyj filmy motywacyjne. Jeśli masz tylko parę minut czasu, to włącz Youtube. Jednak najlepiej byłoby poświęcić wolny wieczór i poszukać inspiracji oglądając pełnometrażowy film oparty na prawdziwej historii czyjegoś sukcesu.

Wypełnij mapę celów. Zajmuje to ledwie kilka minut, a pozwala nieźle uporządkować to, co chcemy lub/i powinniśmy zrobić w nadchodzącym miesiącu. Dla mnie osobiście mapa celów była mega rewolucją, jeśli chodzi o wzrost motywacji.

Zaplanuj nadchodzący tydzień lub nawet cały rok, ponieważ dobry plan to połowa sukcesu. Gdy rozpiszesz wszystko na małe zadania i czynności, łatwiej będzie Ci wizualizować swoją drogę do celu i wszystko zrobić. Później pozostaje tylko działać.

Miłego korzystania z tapet i miłego dnia!

 

Polub, bo warto :)