Sposób zapakowania prezentów jest równie ważny, co same prezenty. Bileciki do prezentów są fajnym dopełnieniem opakowania. Dziś mam dla Was takie bileciki w aż 20 różnych wzorach! Urodziny, imieniny, przeprosiny, Święta… etykietki do prezentów na każdą z tych okazji poniżej!

bileciki do prezentów

Sposób zapakowania prezentu jest równie ważny, co sam prezent. Szkoda zmarnować wysiłek przeznaczony na dobranie odpowiedniego podarunku negatywnym pierwszym wrażeniem związanym z bylejakim opakowaniem. Dlatego warto wybrać ładny papier do pakowania i wstążkę. Najbardziej  eleganckie są ozdobne pudełka i dobrane do nich materiałowe – satynowe – wstążki. Dopełnieniem ładnego opakowania prezentu, taką kropką nad „i”, jest bilecik z imieniem obdarowywanego. Dziś mam dla Was bileciki do prezentów w aż 20 różnych wzorach! Wystarczy wydrukować, wyciąć i gotowe! Aha, najlepiej drukować na brystolu, bo wtedy etykietki są sztywniejsze i lepiej się prezentują. Choć na zwykłym papierze też dadzą radę ;)

Bileciki podzielone są na trzy kategorie. Jest pięć uniwersalnych – na każdą okazję od urodzin przez imieniny po śluby, sześć osobistych – kiedy dajemy prezent komuś bliskiemu i chcemy nadać mu jeszcze bardziej wyjątkowy charakter, dziewięć Bożonarodzeniowych – z motywami typowo świątecznymi. Proste, w stonowanej srebrnej/szarej kolorystyce będą pasować do każdego papieru prezentowego. Mam nadzieję, że się spodobają. I zapobiegną niezręcznej sytuacji, gdy nie wiadomo dla kogo jest przeznaczony dany prezent spod choinki. Apropo prezentów – może przyda Ci się szablon na pudełko na prezent DIY? Jest idealne na drobne podarunki! Zobacz też inne rzeczy do pobrania w dziale Do druku.

 

Grafiki są do pobrania za darmo

Pliki przygotowane są do druku w formacie A4

Najlepiej drukować na grubszym papierze – bileciki są wtedy sztywniejsze

Po wydrukowaniu wytnij etykietki nożyczkami

Aby pobrać plik, kliknij na guzik z jego nazwą poniżej

Polub the daltonist na Facebooku, co?

Oby bileciki do prezentów się przydały! Wesołych Świąt!

bileciki do prezentów

Polub, bo warto :)